Pealeht » SMART GAMES LOOGIKA MÄNG » Vanusegrupp 6+ » 516637 Viking

516637 Viking

  • - Laos : 1 tk.
  • - Koduleht:
  • - Vanus: 6 +
  • Hind: 22.00 €

516637 Viikingid
Ilma majakate ja kompassideta. Vaiksed sadamad ja tormised põhjamaade mered ootavad neid, kes esitavad väljakutse 60-le nagivatsiooniülesandele nuputusmängus Viikingid. Lihtsamates ülesannetes tuleb teil enda laev veekeeristest ja tormistest vetest läbi juhtida ning raskemates ülesannetes tuleb laveerida juba kogu laevastikuga.
Mängu eesmärk: Laevade juhtimine läbi veekeeriste ja tormiste vete eesmärgini, st mänguvälja piiril oleva nooleni. Purje värv peab vastama noole värvile.
Valige ülesanne ja asetage kohale 9 nuputusmängu osa, mis kujutavad endast keerlevaid laineid ja veekeeriseid ning 4 erinevat värvi purjega laeva, mis hakkavadki merd seilama.
Laevadel tuleb liikuda väga erilisel moel - mänguvälja lülid keerlevad ja koos nendega liiguvad ka edasi laevad. Kuid olge tähelepanelikud! Üks osa blokeerib sageli nuputusmängu teiste osade liikumise. Üks vale liigutus, lained tõusevad ja teie viikingid peavad tagasi pöörduma ja kõike otsast peale alustama.
Olete jõudnud õige lahenduseni kui kõik laevad on noolte kõrval nii, et purje värv vastab noole värvile.
Mäng sisaldab: mänguvälja, 4 laeva, 9 keerlevat nuputusmängu osa, voldikut 60 ülesandega. Vihjed on ülesannete voldiku lõpus.

 

Tee päring toodele