MINE E-POODI !
Pealeht » CAYRO KOGUPERE LAUA MÄNGU  » 341 BED BUGS

341 BED BUGS

  • - Laos : 1 tk.
  • - Koduleht:
  • - Vanus: 5+
  • Hind: 15.95 €

Voodiputukad. Maja kubiseb voodiputukatest (Bed Bugs) ja meil tuleb püüda neid erinevate kehaosadega, isegi kui peame seejuures olema peaaegu võimatus asendis. Ent kui soovite seejuures võita ka rohkem punkte, tuleb teil sooritada kaardil kujutatud tegevus ja mitte lasta putukatel maha kukkuda. Ärge jääge toolile istuma!
Mängukomplekt.
• 20 pehmet palli, 5 värvi, iga värvi 4 tk;
• 20 „Püüa tutti" kaarti;
• 20 „Täida ülesanne" kaarti, järgmiste ülesannetega: hüppa ühel jalal, liigu nagu robot, pööra ennast kohapeal ringi, tantsi, uju, pühi,plaksuta,
söö suppi, lenda, kirjuta, laula laulu, võta dušši, mängi golfi, tegele vehklemisega, rooli autot, kammi ennast, mängi kitarril,
tegele karatega, tee rõngastantsu, kõlisti.
Mängureeglid.
Majja on tunginud voodiputukad ja te peate neid püüdma erinevate kehaosadega, isegi kui peate selleks sisse võtma peaaegu võimatu kehaasendi.
Kui aga soovite samas võita rohkem punkte, siis tuleb teil sooritada kaardil kujutatud tegevus, laskmata putukatel maha kukkuda.
Mänguks ettevalmistus. Iga mängija saab igast värvist ühe pallikese. Seejärel on mängijal käes 5 erinevat värvi pehmet pallikest. Kaardid „Püüa tutti" segatakse läbi ja pannakse laua keskele, pildipool allpool. Sama tuleb teha ka kaartidega „Täida ülesanne". Kõlisti pannakse kõrvale.
Mängu käik. Käigul olles avab iga mängija kaardi „Püüa tutti". Käigujärjekorra võib määrata mis tahes järjestuses. Mängus osalevad korraga kõik mängijad. Esimene mängija, kes suudab kaartidel näidatud kehaosi kasutades paigutada kõik tutid, ja vajutab kõlistile, on selle ringi võitja ja jätab kaardi ümberpööratuks.
Mängija võib käigul olles ka riskida ja võita kaks korda rohkem või jääda ilma kõigest.
• Kui mängija otsustab riskida, keeravad meeskonnakaaslased pakist „Täida ülesanne" ümber esimese kaardi ja mängija peab täitma ülesande 5 sekundiga, meeskonnakaaslased hakkavad aega valjusti lugema. Mängija hoiab ülesande täitmisel tutte kehaosadel.
• Kui mängijat saadab edu, siis võidab ta 2 kaarti - ühe kaardi pakist „Püüa tutti" ja teise kaardi pakist „Täida ülesanne".
• Kui tutt kukub maha, tuleb mõlemad kaardid vastavatesse pakkidesse tagasi panna.
Kes on võitja? Pärast seda, kui iga mängija on keeranud ümber 3 kaarti pakist „Püüa tutti", on võitjaks mängija, kellel on suurem arv kaarte. Kokku liidetakse kõik kaardid - „Püüa tutti" ja „Täida ülesanne".

Tee päring toodele