MINE E-POODI !
Pealeht » SMART GAMES LOOGIKA MÄNG » Vanusegrupp TRAVEL 5+ 6+ 7+8+ » 516613 Back 2 Back 7+

516613 Back 2 Back 7+

  • - Koduleht:
  • - Vanus: 7+
  • Hind: 16.50 €

516613 Back 2 Back.
Asetage võre vertikaalselt alusele. Valige ülesanne ja pange nuputusmängu detailid nii nagu on näidatud teie poolt valitud ülesandes.
Ülejäänud nuputusmängu detailid asetage mänguvõrele nii, et kummalgi pool ei oleks nähtavaid avasid. Olge tähelepanelik! Nuputusmängu igal detailil on kaks väljaulatuvat osa ja sageli ei lase mänguvõre eesmisel poolel olev üks detail panna teist detaili võre teisele poolele.
Iga nuputusmängu detail, kokku on neid 11, on moodustatud erinevalt välja arvatud kaks roosat detaili. Mõnedel detailidel on väljaulatuvad osad ning peenikesed lamedad pooled. Oluline on asetada detailid mänguvälja mõlemale poolele õigesti. Igale ülesandele on ainult üks õige vastus.
Olete ülesandega hakkama saanud kui nuputusmängu kõik 11 detaili sobivad võrel üksteisega. Kõik nuputusmängu detailid peavad olema ära kasutatud ja kõik avaused seinas peavad olema täidetud mõlemalt poolt. Ülesande õigel lahendamisel ei tohi peenikesi lamedaid pooli mänguvõrel näha olla. St need tuleb nuputusmängu väljaulatuvate detailidega kinni katta.   
Mäng sisaldab voldikut 60 ülesandega (4 raskustaset). Lahendused on voldiku viimastel lehekülgedel. Kui mäng on lahenduse leidnud, saab plastmassist läbipaistvat alust kasutada nuputusmängu detailide ja voldiku hoidmiseks. Kaaneks on võre.

 

Tee päring toodele